Projektowanie stron WWW

W dobie powszechnego dostępu do Internetu oraz w czasach gdzie informatyzacje spotykamy praktycznie wszędzie, żadna szanująca się firma nie może sobie pozwolić na brak strony WWW. Prosta maksyma mówi: "nie ma Cię w google, to znaczy, że nie istniejesz". Czyli strona WWW ułatwi dostęp potencjalnym klientom do Państwa usług i podwyższy wiarygodność i profesjonalizm firmy.

Nasze strony tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami stylistycznymi jak i również zgodnie z panującymi na całym świecie standardami technicznymi.

Co zrobić aby twoja strona była często odwiedzana przez potencjalnych klientów? Nie wystarczy tylko reklama, liczy się również sposób wykonania.

Profesjonalna strona WWW powinna się wyróżniać następującymi cechami:
- prosta
- elegancka
- funkcjonalna
- przejrzysta
- technologicznie nowoczesna

Powyższe cechy sprawią, że potencjalny klient (internauta) trafi na Państwa stronę, zostanie na niej dłużej i co najważniejsze wróci do niej w przyszłości.

IT Architekt świadczy właśnie tego typu usługi, czyli projektujemy od podstaw nowoczesne strony WWW jak również przebudowujemy istniejące do najnowszych trendów i technologii.

Do każdej strony WWW istnieje możliwość dołączenia panelu administracyjnego CMS, który w łatwy sposób pozwoli Państwu na aktualizacje witryny bez konieczności znajomości programowania. Administracja jest prosta i intuicyjna, zbliżona do popularnego programu Word.

IT Architekt proponuje usługę tworzenia profesjonalnych sklepów WWW przystosowanych do lokalnych warunków biznesowych. Jeżeli posiadasz firmę zajmującą się sprzedażą towarów i usług jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Zaufali nam